Hakkımızda

Şirketimizin temeli 1995 yıllarına dayanıp Özel ve Kamu dahil olmak üzere inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır. Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen, depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten, kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan ve müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Erva Yapı çalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz. Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışılagelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar arsa sahibi, müşteri ve firmamız menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır. Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasadaki yerini almıştır.

BİZ KİMİZ?

Biz, büyümekte olan bir firma olarak güçlü ve sağlam adımlarla yolumuza hızla devam ediyoruz. Firmamız ne kadar büyürse ülke ekonomisine ve iş sahasının genişlemesine o kadar katkıda bulunmuş olacaktır. Biz bu günlere şirketimiz çalışanları ile paylaşarak, güç birliği yaparak geldik ve gücümüzü aile şirketi olmamızdan, birbirimize, çalışan personelimize ve müşterilerimize güvenmekten alıyoruz.

MİSYONUMUZ

Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm işyeri ve konutlarda kalite politikamıza uyarak, müşterilerimizin kullanım ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderecek mimari ve sosyal özelliklere sahip yaşam alanları oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Misyonumuzu gerçekleştirirken çevremize ve doğaya zarar vermeyecek şekilde üretimimizi sağlamak. Projelerimizde doğa ile yaşamı buluşturmak ve doğal enerji kaynaklarından azami yarar sağlayacak şekilde tasarlamak ve üretmektir.